+421 903 203 971 adosanjel@azet.sk Magyar

Referencie

Vážená sestrička Deniska Szombatová,

dovoľte, aby som sa Vám aj touto cestou poďakovala za milý úsmev na tvári, obetavú prácu , ľudský, profesionálny a zodpovedný prístup pri každodennej návšteve aký ste mi venovali pri mojej liečbe.

Vaša pomoc je jednou z ukážkových a výnimočných v dnešnom ťažkom svete zdravotníctva. Váš názov agentúry je skutočne ako VY, ako dobrý anjel. Preto Vašu službu budem šíriť a odporúčať aj iným, ktorý to budú potrebovať. Nech dlho žije ADOS - ANJEL.

Ešte raz veľké ĎAKUJEM a veľa úspechov v ďaľších rokoch celému kolektívu želá
pacientka Kutaková
Úprimne ďakujem pani Mgr. Denise Szombatovej za ľudský, milý prístup počas mojej choroby pri podávaní infúzie.

Pacientka Zita Boríková, Šaľa
Milé Sestričky, patrí Vám obrovská vďaka za Vašu svedomitú prácu ktorú robíte pre ľudí.

Vaša pacientka z Tešedíkova Viera
Mila sestricka Deniska,

chcem sa Vam aj touto cestou srdecne podakovat za Vas mily a laskavy pristup pocas podavania infuzii a injekcii u nas doma. Moja vdaka patri samozrejma aj Vasim milym kolegyniam a pani Helenke Kurcovej, ktora neunavne cvicila s mojim manzelom po tazkej operacii.

Vasu sluzbu budem vrelo odporucat mojim znamym, pretoze liecba v domacom prostredi je menej stresova a aj pre pacienta pohodlnejsia.

Este raz  velke  DAKUJEM !!!!!! a prajem vela sil do dalsej prace.
Vdacni pacienti : manzelia Šipkovskí

Važená pani Szombatová,

Touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu ochotu a ľudskosť ktorú ste nám prejavila pri našich domácich návštevách. Podávanie injekcií a infúzií boli vďaka Vám príjemné a bez stresu.

Ešte raz Vám ďakujeme a želáme Vám krásne prežitie Vianočných sviatkov a vela pracovných úspechov do Nového roku 2014.

S pozdravom


r. Kuruczových

Dobry den pani Deniska, dakujeme Vam za prijemny pristup k pacientom. Vasu pracu odporucime aj inym.
Vdacne pacientky z Trnovca nad Vahom


Krajcikova, Tothova

Pani Deniska – Sestra roka!


Každý z nás, ktorí sa denne staráme sa o chorých, slabých, nevládnych a starých..., každý z nás má azda niekoho, ako svoju “sestru roka“. Pre mňa je touto sestrou pani Deniska Szombatová. Pre neľahkú službu v našom zariadení bola od začiatku významným nosným pilierom, o ktorý som sa mohla denne oprieť či už profesionálne, alebo ľudsky. Jej pokoj, prehľad a nasadenie ma mnohokrát pri pohľade na zúfalo vyzerajúce rany klientov upokojovali. Pani Deniska vidí vždy veci o pár krokov dopredu, nič jej nie je zaťažko, nič jej nie je odpudzujúce. Pri svojej práci ostáva plne človekom a plne profesionálnou zdravotnou sestrou. Pre mňa ako rehoľnú sestru má slovo “sestra“ aj spirituálny význam a som rada, že sa k tomuto pomenovaniu “hlásia“ aj zdravotníci, ktorí sú povolaní robiť tak nádhernú a zároveň náročnú službu okolo ľudských tiel. Pani Deniska je pre mňa inšpiráciou a povzbudením pre moju službu i povolanie. Vo svojej výbave nosí denne okrem potrebných liekov, náplastí a rôznych prípravkov aj úsmev, pohladenie, príjemný dotyk, účasť na utrpení, súcit. Ďakujem, že som ju mohla stretnúť a učiť sa od nej. Viem, že v jej profesii sa stretáva s veľkými nárokmi, očakávaniami zo strany neraz aj nevďačných a ubolených pacientov. Som presvedčená, že musela byť mnohokrát na pokraji vyčerpanosti a svojich ľudských síl. Nikdy však neprestala pomáhať. Do svojich náplastí vždy prilepí kúsok úsmevu, do dezinfekcie trocha útechy, do štipľavých injekcií trocha nádeje, do infúzií štipku radosti. Výborná organizácia, praktičnosť, vysoká odbornosť a srdce na pravom mieste – tak by som mohla charakterizovať jej prácu. Nie je ľahké vyjadriť poďakovanie a úctu niekomu, kto už dávno prekročil rámec pracovných povinností a stal sa súčasťou našich rodín, našej služby blížnym. Bez ohľadu na víkend či koniec pracovnej doby, keď viem, že sa už nedovolám ošetrujúcim lekárom, mám istotu, že pani Deniska, ktorá dobre pozná zdravotný stav našich klientov, mi vždy dá radu hodnú - nie zlata, ale - ľudského zdravia. Pre mňa a tým, o ktorých sa u nás staráte ste, pani Deniska perlou nášho zdravotníctva a pravou sestrou. Sestrou roka.
Ďakujem Vám za všetko!Sr. Ivana Urbanová, Komunita Kráľovnej pokoja, Močenok

Dobrý deň, pani Szombatová,
touto cestou Vám v mene kolektívu reštaurácie Gazdovský dvor ďakujem za darovanie lekárničky.
S poďakovaním a pozdravom


Gabriela Kovácsová, ekonómka
Velka vdaka patri vsetkym sestrickam a hlavne Deniske Szombatovej, ktora sa stara o chorych v domacom prostredi velmi ustretovo, milo, a pozorne..Nepozna nikdy unavu a s laskou a usmevom na tvary chodi tam kde ju naozaj potrebuju a bez jej pomoci, by si neporadili. Velikanske dakujem!

Rodina Kissova z Kralovej nad Vahom